Nosíme své poklady
O přednostech nošení miminka bychom mohli mluvit opravdu dlouho. Blízkost a pocit bezpečí si užívá dítě i rodič. Obě ruce volné oceníte nejen doma při péči o domácnost nebo staršího sourozence, ale také třeba při procházce v parku nebo v dlouhé řadě v bance.

Ergobaby je světově proslulá značka, která si dává záležet nejenom na dizajnu nebo kvalitě, ale především na bezpečném a zdravém nošení, neboť své šátky a nosítka vyrábí pod dohledem pediatrů specializujících se na ortopedii a pod záštitou mezinárodní zdravotnické organizace International Hip Dysplasia – pro zdravý vývoj kyčlí.

Prvních pár dnů se miminko bude cítit v pohodlí spíše v šátku a bude tak usínat s pocitem blízkosti a na srdci u maminky tak, jak bylo pop celou dobu prenatálního vývoje zvyklé. Díky správnému ergonomickému tvaru nosítka můžete dítě teoreticky nosit až do věku 4 let, přestože se kolem svých prvních narozenin naučí chodit, nošení si budete stále společně užívat.

V prvním půlroku doporučujeme miminko nosit tváří k sobě, aby mohlo pohodlně spát v ergonomické poloze opřené hlavičkou o maminku nebo tátu a slyšet tlukot jejich srdce. Později je dovoleno dítko pro zpestření a objevování okolního světa otočit čelem ven a je dokázáno, že díky této poloze svaly na krku správně zesílí. Při této poloze doporučujeme setrvat maximálně 15minut.

Nosítko Adapt ze 100% prémiové bavlny nebo vzdušné Cool Air varianty ze síťoviny nabízí komfort ve snadno použitelném 3-pozičním nosiči, který se přizpůsobuje vašemu rostoucímu dítěti od novorozence až k batoleti, od 3,2 až do 20 kg a to bez nutnosti použití novorozenecké vložky. Můžete upravovat šířku sedáku a zároveň regulovat výšku zádové opěrky.

Nosítko má dvojí polstrování bederního pásu – vpředu a vzadu, proto je speciálně pohodlné pro rodiče s bolavými zády. Odepínací ramenní popruhy lze křížit, proto sedí velmi drobným a štíhlým maminkám. Pokud hledáte možnost kvalitního nosítka nabízejícího maximální ergonomii při posazení děťátka směrem ven, vybírejte mezi modely Omni 360. Širokou škálu nosítek, zavinovaček a doplňků najdete u opravdových profesionálů na www.crystalbaby.cz | https://www.instagram.com/ergobaby_cz_sk/


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Gynobox © 2017-2027 Občianske združenie Bocian, info@gynobox.cz