Čtení pro každou ženu

Již páté vydání publikace Prědmateřská knížka – Gynobox, je také nabité informacemi o reprodukčním zdraví, ochraně a podpoře plodnosti a o všem hezkém i tajemném, co patří k ženství. Od první menstruace až do věku změn i o zdraví partnera. Občanské sdružení Bocian, neboli Čáp, součást medzinárodní sítě in-fertility ji vydává nejenom proto, že problémy počít má téměř každý šestý pár, ale zejména proto, že prišel čas se o věcech “tam dolů” bavit po novém. Beze studu, srozumitelně, s láskou.

Protože moderní žena ví. A když ne, nastal čas prozkoumat gynobox.

 

Vydání aktuální Předmateřské knížky neboli Gynoboxu se stalo hezkou a užitečnou tradicí. Ztáhněte si svoji pdf verzi! Pečlivě ověřené informace, na které se opravdu můžete spolehnout budeme rozdávat i na Turné plodnosti 2019 v červenci. Provázet jej bude ve všech městech i testování produktů, vzorečky, soutěže i dárky. Když vám je medzi 15 a 55, měli by jste Předmateřskou přímo hltat, protože počet gynekologických potíží v Čechách roste navzdory informacím online. Ne všechny jsou ověrěné lékaři a klinickými studiemi. Na Gynobox se ale můžete zpolehnout!

Sledujte nás aktuálně na facebooku nebo online.

Nejlepší příprava na početí

Je mnoho způsobů, jak se připravovat na početí nebo mateřství. Jelikož jsou to oba tak trochu zázraky, nikdy to není úpně možné. Předmateřská knížka je přesto absolutně unikátní sbírkou vědomostí, zkušeností a rad.