Čtení pro každou ženu

Již páté vydání publikace Prědmateřská knížka – Gynobox, je také nabité informacemi o reprodukčním zdraví, ochraně a podpoře plodnosti a o všem hezkém i tajemném, co patří k ženství. Od první menstruace až do věku změn i o zdraví partnera. Občanské sdružení Bocian, neboli Čáp, součást medzinárodní sítě in-fertility ji vydává nejenom proto, že problémy počít má téměř každý šestý pár, ale zejména proto, že prišel čas se o věcech “tam dolů” bavit po novém. Beze studu, srozumitelně, s láskou.

Protože moderní žena ví. A když ne, nastal čas prozkoumat gynobox.

 

Vydání aktuální publikace Ženské zdraví do kapsy neboli Předmateřské knížky se stalo hezkou a užitečnou tradicí. Pečlivě ověřené informace, na které se opravdu můžete spolehnout jsme rozdávali i během zatím poslední roadshov Ženské zdraví na cestách / Turné plodnosti v lětě 2019. Provázelo jej ve všech městech i testování produktů, vzorečky, soutěže i dárky. Když vám je medzi 15 a 55, měli by jste naši knížku přímo hltat, protože počet gynekologických potíží v Čechách roste navzdory informacím online. Ne všechny jsou ověrěné lékaři a klinickými studiemi. Na nás se ale můžete zpolehnout!

Sledujte nás aktuálně na facebooku nebo online.

Nejlepší příprava na početí

Je mnoho způsobů, jak se připravovat na početí nebo mateřství. Jelikož jsou to oba tak trochu zázraky, nikdy to není úplně možné. Ženské zdraví do kapsy, neboli Předmateřská knížka je přesto absolutně unikátní sbírkou vědomostí, zkušeností a rad.