TAJEMNÉ JO, TAJNÉ NE

Konečně vše, co potřebujete vědět o menstruaci, ovulaci, plodnosti, myomech, antikoncepci, infekcích či intimní hygieně na jednom místě. Nepřehlédnutelný nový portál spolehlivých a srozumitelných informací připravila skupina farmaceutů, lékařů, fyzioterapeutů a jiných odborníků. Gynobox však není jen dokonale zvládnutý virtuální průvodce péčí o “ženské věci”, ale také soubor přednášek, kampaní, publikací a vzdělávacích aktivit s cílem “vědet víc o věcech růžových”. S gynoboxem to skrátka v suchu není.

Hledejte @gynobox, #gynobox

Menstruace

Chápat své ženství i své potřeby.

Plodnost

Protože to vůbec není samozřejmost.

S lékařem

Správná řešení problémů.

Hygiena

Inteligentní chrání, špatná škodí.

Plodnost

65%

Menstruace

83%

Infekce a zápaly

70%

Menopauza

60%

Hygiena a péče

65%

CO DĚLÁME RÁDI

 S mnoha odborníky připravujeme aktuální informace o “věcech růžových” online i na sociálních sítích. Jednou ročně je pak shrneme, a vytiskneme pro vás Předmateřskou knížku a Gynobox.

Jednou ročne, obvykle koncem léta, pro vás v několika městech v České republice organizujeme edukační kampaň Turné plodnosti.

Jinak jsme tady pro vás každý den. Můžete nám psát i zavolat.

Kdo jsme

Dobrovolnice i specialisté Gynoboxu sedí ve čtyřech zemích a bude nás víc. Díky internetu vám radí genetičká z České republiky, gynekolog ze Slovenska, fertility coach z Německa a zdravotní sestra z Velké Británie. Proč? Protože každá z nás má své vlastní zkušenosti z reprodukčním zdravím, které nám dali tu nejdůležitejší motivaci. Vědet a znát je vždy lepší, nežli nemít zdání. Zvlášť, když jde o něco tak delikátní a zranitelné, jako je vagína, děloha a ženské lůno vůbec.

  • Mluvíme jasně a srozumitelně. Žádné kecy.
  • Fakta ověřujeme u lékařů a jiných odborníků. A ne jednou.
  • Poskytujeme také individiální poradenství a konzultace.
  • Nepatříme nikomu a není za námi žádná společnost.

TESTUJEME PRO VÁS

Protože sebelepší klinická studie nebo informace od výrobců jsou někdy málo, náš tým dobrovolnic pro vás testuje mnoho pomůcek a výrobků. Každou jednu věc vždy vyzkouší víc lidí, protože víc žen víc ví a protože každá jsme originál. V této rubrice najdete aktuální testovaní technických vychytávek nebo hořčíku, ale otestovali jsme i biovložky, menstuační kalíšky a mnoho dalších věcí, ke kterým je někdy opravdu zapotřebí i odvaha a humor.

Vložka, tampon nebo kalíšek #gynobox
Biovložky

Cena, kvalita, proč ano nebo ne, a ještě jedno překvapení.

Gynobox zdraví ženy cvičení a pohyb
Pánevní dno

Proč nejenom věkem slábne a jak a čím jej správně procvičovat?

spermie, vyšetření partnera #gynobox
Test mužské plodnosti

Je možné za 5 minut zjistit, jak je na tom sperma vašeho partnera?

Stretching out their legs and backs
Zdravá vagína

Nemoce, infekce a dokola. Jak ji udržet opravdu zdravou?

NÁŠ TÝM

Koučové, nutriční poradci, blogeři, gynekologové nebo fyzioterapeuti. S našim týmem jste vy i vaše intimní partie, životní styl, touha po dítěti nebo partner vždy v dobrých rukou. Navíc máte jistotu, že informace v gynoboxu jsou aktuální, srozumitelné a hlavně – ověřené četnými klinickými studiemi.
20
MĚSÍCŮ
je Gynobox otevřen
26
POMŮCEK
které by žena měla znát
2680
KILOMETRŮ
jsme jeli za vámi
5280
LiDÍ
přečte náš status na facebooku

CO VÁS ZAJÍMÁ

 Nové způsoby léčby gynekologických obtíží, výběr lékařu, menstruačních pomůcek, kvalita a rozdíly u různých výživových doplňků, nehormonální antikoncepce, inkontinence, kvalita spermatu a proč je důležitá nebo prevence onkologických onemocnění, to všechno vás – podle dotazníků – zajímá. A ještě mnohem víc. A když vám napadne ještě neco, napište nám, pomůžete ostatním získat ověřené informace. A ty, jak už víte, pomáhají řešit obtíže a problémy, ale také léčit líp a rychleji.