Identifikovat i léčit

Žena se může cítit dobře jenom tehdy, když je v pořádku její lůno a “věci růžové”. Navzdory možnostem prevence a snad i dostatku informací však v České republice počet ženských problémů roste. Nepříznivý je kupříkladu stoupající počet sexuálně přenosných nemocí. Roste počet chlamydiových infekcí, počet nakažení virem HPV, který může mít na svědomí pozdější onkologické onemocnění a alarmující je i strmý nárůst nakažení HIV virem, nemluvě o jiných bakteriálních gynekologických nemocech.

 

Evidentní je i negativní situace v oblasti plodnosti. Průměrný věk žen, které rodí své první dítě, je v porodnici v Praze v Podolí 32,6 let. Není to jenom český problém, což dokazuje počet center mimotělního oplodnění v Evropě. Jen v 23 evropských zemích je jich přes 1000 a neustále se budují nová. Pořád taky roste počet pacientů s onkologickým onemocněním. O intimních ženských věcech se chatuje, což sebou nese riziko různých informací, nikoli faktů, ale nemluví se o nich otevřeně, protože výraz vagína, nebo pochva prostě stále nepatří do rozhovoru ke kafi, alespoň ne tak často, aby se beze studu a mýtů mluvilo třeba o cystách, myomech nebo ovulaci, přesto, že ověřené informace drtivé většině žen naprosto chybí.

 

S řešením přichází Gybobox. Projekt o menstruaci, ovulaci, plodnosti, antikoncepci, infekcích, nebo intimní hygieně. Nepřehlédnutelný nový portál spolehlivých a srozumitelných informací připravila skupina farmaceutů, lékařů, fyzioterapeutů a jiných odborníků.

 

Našim cílem je rizika i nemoce společně poznat, popsat, identifikovat, vyšetřit a správně a včas léčit.

Diagnózy

Gynobox diagnózy

Identifikovat a správně léčit

  • Hormonální poruchy a dysharmonii
  • Endometrióza a PCOS
  • Poruchy plodnosti a opakovné potraty
  • Záněty, infekce, bolesti, pánevní dno