Láhev moudrá od přírody
Existuje láhev, která by nejenom předcházela polykání vzduchu a tím výrazně napomáhala střevní koliku regulovat, ale také minimalizovala hledání maminčina prsu? Gynobox ji našel ve speciální anti-kolikové láhvi Zero Zero značky Suavinex, která nejenom zabraňuje pronikání kyslíku, ale speciálně díky němuž předchází oxidaci mateřského mléka kde nedochází k poškození v něm obsažených živin. Je ideální proti bolestem bříška a ocení ji také ty maminky, které chtějí kombinovat kojení společně s krmením z láhve. Patentovaný anti-kolikový váček funguje na principu smršťování a nepotřebuje vzduch zvenčí, aby kompenzoval podtlak utvořený uvnitř láhve. Průtok se řídí silou sání miminka. Úspěchem je, že miminka krmená z anti-kolikové láhve Zero Zero se díky speciálnímu tvaru savičky velmi lehce vrací pět k mamince bez odmítnutí krmení z prsu.

Díky inovaci na základě prostého sledování přírody tak vznikla láhev určená také pro předčasně narozené děti se slabší schopností sání. Savička svým tvarem, délkou a texturou přirozeně a fyziologicky napodobuje prsní žlázy a bradavku kojící maminky jako nikdy dříve. Je vyrobená z pružného velmi trvanlivého ultratenkého silikonu v barvě pleti a s jednoduchou údržbou. Láhev lze umýt snadným způsobem bez použití jakýchkoliv pomůcek.

Anti-koliková láhev Zero Zero, kterou najdete ve velikostech 180 a 270 ml je podpořená španělskou společností dětských stomatologů a pediatrů a asociací italských specialistů na ortodoncii. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

www.crystalbaby.cz | https://www.instagram.com/suavinex_czsk/


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Gynobox © 2017-2027 Občianske združenie Bocian, info@gynobox.cz