Citlivá dětská pokožka
Při výběru kojenecké kosmetiky zapomeňte na pěkné obaly či vůni, za kterou se mohou skrývat škodlivé syntetické složky. Pokožka miminka je přitom 5x tenčí než pokožka dospělého člověka. Je proto mnohem citlivější a zranitelnější.

Do 6 měsíců miminku stačí koupel v čisté vodě nebo s přídavkem koupelového mléka. Měsíčkovou kojeneckou koupel Weleda spolu s krémem na opruzeniny, kojeneckým olejem a mlékem můžete používat od narození dítěte. Měsíčková kojenecká a dětská kosmetika Weleda má 100% přírodní složení, je bez syntetických konzervantů, parfémů, barviv či ropných složek. Měsíček v produktech je v BIO kvalitě a na výrobu se používají pouze čisté rostlinné oleje, které nezabraňují pokožce dýchat.

Pro miminka se sklonem k atopické pokožce byl vyvinut Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny. Pomáhá předcházet podráždění v oblasti plenek. Pečlivě vybrané složení prospěšných látek a vzácné výtažky z ibišku lékařského zklidňují přecitlivělou pokožku. BIO kokosový olej a BIO sezamový olej obnovují přirozenou funkci pokožky, oxid zinečnatý ji chrání před vlhkostí. Samozřejmě, je bez parfémů a alkoholu. Víme, že jste se na své malé poklady dlouho těšili. Nyní je čas se o ně postarat s láskou, citlivě a rozumně. To vše Weleda zvládá s přehledem.

www.weleda.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Gynobox © 2017-2027 Občianske združenie Bocian, info@gynobox.cz