Bolesti hlavy a krční páteře
Přemíra stresu a únavy může způsobit tupou oboustrannou bolest hlavy, která mívá různou intenzitu i trvání. Mohou to být hodiny, ale bez použití léků na bolest hlavy často přetrvává i celé dny. Bývá spojená se ztuhlostí šíjových svalů, napětím svalů na hlavě a jejich pohmatovou citlivostí. Tento druh bolesti mohou provázet také poruchy spánku.

Bolest hlavy a krční páteře může způsobovat také jednostranná zátěž jako časté sezení za volantem nebo počítačem. Krční páteř je velmi často namáhanou oblastí páteře. Zejména blokáda svalů krční páteře z důvodu dlouhodobého statického přetížení, například u sedavých zaměstnání, má za následek bolest v šíji nebo v týle, která vystřeluje do čela nebo za oko. Bolest krční páteře bývá jednostranná a doprovázená nevolností či zvracením.

Na tyto problémy byl vyvinut Ataralgin®, ideální lék na bolesti hlavy, krční páteře a zad. Obsahuje unikátní kombinaci tří účinných látek: Paracetamol, vynalezen již v roce 1893 a užíván jako lék proti bolesti, ale také snižujíci teplotu. Kofein, pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě, tlumící únavu a ospalost a zesilující účinek paracetamolu a Guaifenesin. Tato účinná látka z tropického stromu Guajaku léčivého snižuje nejen svalové napětí, ale také emoční a psychické napětí a urychluje nástup analgetického účinku. Ať už je to únava, stres nebo bolesti krční páteře či zad, nenechte se ochromit. A problémy řešte. Zvládnete to.

www.ataralgin.cz

Lék k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Gynobox © 2017-2027 Občianske združenie Bocian, info@gynobox.cz